12.03.2020

Obsługa dealerów, monterów i klientów indywidualnych w okresie pandemii


1) Obsługa dealerów i monterów .


Odbiór osobisty bez możliwości wejścia do biura handlowego lub magazynu.

Przed odbiorem dokumentów za pomocą okienka podawczego obowiązkowe jest umycie rąk środkiem dezynfekującym. Prosimy zaopatrzyć się we własny długopis w celu podpisania dokumentów, a przy ewentualnej kolejce o zachowanie odstępu dwóch metrów od innych osób.

 

Uwaga! Ze względu na dwuzmianową pracę magazynu wprowadzamy przerwę techniczną w godz. 13.30-14.30.

 

Przepraszamy za utrudnienia, powyższe zmiany obowiązują do odwołania

 

 

2) Obsługa klientów indywidualnych

 

Klienci indywidualni mogą składać zamówienia online po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Zasady dotyczące zwrotu lub wymiany towaru oraz rozpatrywania reklamacji pozostają bez zmian.

 

Klienci indywidualni mogą również zakupić i odebrać towar osobiście w naszej siedzibie, muszą być jednak pewni swojego wyboru, ponieważ salon wystawienniczy jest zamknięty do odwołania. Sprzedaż w siedzibie nie obejmuje montażu. Konsumenci nie są w takim wypadku uprawnieni do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i mogą zwrócić towar wyłącznie za zgodą sprzedawcy. Zasady rozpatrywania reklamacji pozostają bez zmian.

 

Odbiór dokumentów odbywa się przez okienko podawczo odbiorcze w godz. 8.00-16.00 z przerwą techniczną w pracy magazynu w godz. 13.30-14.30.

 

Przed podpisywaniem dokumentów konieczne jest umycie rąk środkiem dezynfekującym. Prosimy również o zaopatrzenie się we własny długopis w celu podpisania dokumentów, a przy ewentualnej kolejce o zachowanie odstępu dwóch metrów od innych osób.

 

Wszystkich klientów prosimy o dokładne zapoznanie się ze stanem towaru niezwłocznie po jego otrzymaniu i przed przystąpieniem do montażu. Towar zamontowany i zdemontowany nie jest już towarem pełnowartościowym, dlatego jego zwrot jest niemożliwy. Reklamacje będą rozpatrywane na zasadach ogólnych.

 

 

Przepraszamy za utrudnienia, powyższe zmiany obowiązują do odwołania