30.08.2012

Panele ozdobne

Miło nam poinformować, że od 03.09.2012 wprowadzamy panele ozdobne do drzwi wewnętrznych wejściowych. Przy współpracy z polskim producentem drzwi wewnętrznych, firmą DRE z Elbląga, pragniemy oznajmić, że wprowadzamy do sprzedaży dodatkowe okładziny (panele) ozdobne w kolorach DRE - Cell Decor: złoty dąb ryfla i ciemny orzech ryfla. Panele MDF grubości 4 mm są elementem dodatkowym, możliwym do założenia na drzwiach.

Delta Special, Premium lub De Luxe, ale wyłącznie do drzwi wewnętrznych, wejściowych do mieszkań z  klatki schodowej, o wymiarach 80N i 90E oraz w dwóch wersjach: gładkiej i tłoczonej wzór TRENTO. Znakomicie współgrają z drzwiami wewnętrznymi  firmy DRE w tych dwóch najpopularniejszych kolorach oklein. Ponadto obustronnie założone panele drzwiowe podwyższają parametry tłumienia akustycznego, tak ważnego dla drzwi wejściowych do mieszkań. Panele ozdobne mocowane są do skrzydła drzwiowego profilami stalowymi w kolorze złoty dąb i ciemny orzech, takich jak na ościeżnicach naszej firmy.

UWAGA !!!   Kolorystyka paneli ozdobnych DRE - Cell Decor złoty dąb ryfla i ciemny orzech ryfla różni się nieznacznie od kolorystyki profili mocujących i ościeżnic. Przed zakupem prosimy zapoznać się z różnicami kolorystycznymi pomiędzy panelami i ościeżnicami.  W drzwiach z panelami nie ma możliwości montażu zapornicy (sztywnego łańcucha).

Drzwi DELTA z panelami ozdobnymi mogą być skracane do 5 cm wyłącznie przez producenta.

Termin realizacji na drzwi z panelami do końca roku będzie wynosił około 4 tygodnie.

WZÓR PANELI

KOLORYSTYKA

PANELE OZDOBNE GŁADKIE

 

CIEMNY ORZECH RYFLA ZŁOTY DĄB RYFLA

PANELE OZDOBNE TRENTO

CIEMNY ORZECH RYFLA  ZŁOTY DĄB RYFLA